HABERLER
DÖVİZ
  Alis Satis
USD 2.1 TL 2 TL
EURO 2.94 TL 2. TL
ISITAŞ SOBA YALT. İNŞ. TURZ. SAN VE TİC. A.Ş.

ISITAŞ SOBA YALT. İNŞ. TURZ. SAN VE TİC. A.Ş. Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi 6. cadde de 20.000 m2 açık, 16.000 m2 kapalı alanda modern entegre üretim tesisleri, araştırma ve geliştirme  laboratuvarları, kalıphane, saç levha, metal işleme,tamamı bilgisayar kontrollu emaye fırınlar,  robot kontrollü emaye  ve elekto-statik, toz  boyama hatları, ve montaj üniteleriyle, kahverengi eşya ve yalıtım malzemlerinde  Türkiye’deki başlıca üretici ve ihracatçı  firmalarından biridir.

Yönetim Kurulu Başkanı
Cavit KUMAŞ

1949 Yıllın”da Sn. Mustafa KUMAŞ tarafından küçük bir atölyede tamamen el yapımı çan ve boru üretimi ile temeli atılan kuruluş, yaptığı ataklar ve yatırımlarla yarım asırdır giderek büyümüş ve çeşitli iş kollarında da gelişerek ürün türlerini arttırmıştır.

ISITAŞ SOBA YALT. İNŞ. TURZ. SAN VE TİC. A.Ş. en son teknoloji ile uluslararası kalite standartında üretim yapmaktadır. Yıllık 150.000 adet kahverengi eşya kapasitesine sahiptir.

İnsan Kaynaklarının yanısıra üretim tesislerine de sürekli yatırım yapan ISITAŞ, dengeli büyümeyi hedef seçmiştir.

1960 yılından bu yana gelişerek büyümüş 2000'li yıllarda, Tecrübeli uzman kadroları ile kaliteli, servis garantili, ısınma amaçlı katı yakıtlı soba çeşitleri,  kuzineler, soba aksesuarları, Mangal çeşitleri, Ekonomizer, yalıtım malzemeleri ürün yelpazesini geniş tutarak, üretmektedir.

ISITAŞ SOBA YALT. İNŞ. TURZ. SAN VE TİC. A.Ş. esnek üretim anlayışı çerçevesinde ürün yelpazesini genişletmeyi amaç edinerek farklı sıcaklıktaki iki ortam arasındaki ısı transferini azaltmak için, son teknoloji makinelerle ısı yalıtım malzemesi üretimine geçmiştir.

ÜRETİM kuruluşlarından biri olan SOBASAN EŞKİŞEHİR SOBA SAN Ve TİC. A.Ş. 1996 yılında Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi2. cadde de faaliyetine başlamıştır. 2000 Ton/yıl döküm kapasiteli SOBASAN, Kupol ve endüksiyon yöntemleri kullanarak elde ettiği ergiyik metali, Otomatik kum hazırlama sistemi ve otomatik kalıplama preslerinde, gurup içinde yer alan diğer kuruluşlara gri döküm parçalar üretir. Gurup dışı kuruluşlara da , isteğe bağlı özel gri döküm parça üretimi hizmetleri de verir.

Yeniliklere açık, teknolojiyi yakından takip eden, kurumsallaşmanın ve ihracatın gerekliliğine ve önemine inanan, profesyonel yönetici kadrosu, deneyimli teknik personeli ve Avrupa CE belgeli, TSE kalitesine uygun, çevre dostu, bölgesel farklılıklara ve gereksinimlere yanıt verebilen ürünleri ile, ISITAŞ SOBA YALT. İNŞ. TURZ. SAN VE TİC. A.Ş.'nin öncelikli hedefi uygun fiyatla yurtiçi ve yurtdışı pazarlarda, gerçek müşteri memnuniyetidir.

Copyright © 2009 | Isıtaş Soba Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Kovalı Sobalar, Döküm ve Tuğlalı Sobalar, Kuzineler, Mangallar
Merkezi Isıtma Sistemi Sulu Soba ve Kuzineleri, Aksesuarlar,